Her türlü yapıda vazgeçilmeyen bir dekorasyon türü olan ahşap zemin kaplama ne kadar iyi olursa olsun, istediğiniz renklerle uyumlu olsa da mekânlarınızı çıplak bırakacaktır. Devreye burada sizler için özel ürettiğimiz birinci sınıf işçilikle imal edilmiş ahşap süpürgelik giriyor. Ahşap süpürgelik, duvarların parke ile birleştiği zaman zeminlerinizin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Ahşap zemin hakkında detaylı fikir edinmek adına marküteri parke ya da desenli parke sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Süpürgelik dekoratif olarak mekânınıza kattığı özel bir görünümün dışında kullanım açısından da büyük öneme sahiptir. Duvarlarınıza gelecek eşya, ayak vb. darbelerden korunmasını sağlar. Duvar boyanızı ve sıvanızı korumada da büyük öneme sahip olan süpürgelikler tam tersi olarak diplerde bulunan kötü görünüme sahip izleri de kapatmış olur.

Decor Ahşap Merdiven olarak imalatını ve uygulamasını yaptığımız birçok ahşap zemin kaplama çözümleri konusunda bünyesinde çalışan tecrübeli ustaları ve deneyimli personeli ile kaliteli malzeme ve mükemmel işçiliğin farkını ortaya koymaktadır.

Diğer hizmetlerimiz olan ahşap merdiven kaplama ve ahşap küpeşte sayfalarımızı ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ahşap süpürgelik, parke süpürgelik fiyatları ve hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Detaya değer katıyoruz…