markuteri-parke-firmalari-decor-ahsap

Marküteri parke, her şeyden önce bir sanattır. Farklı renk tonlarındaki ahşap kaplamaların belli bir düzene göre kesilerek, iç içe yerleştirilmesi ve bir bütünün oluşturulması işlemidir kısaca. Boya kullanılmadan, doğal ağaç renkleri ile oluşturulmuş bir kompozisyondur. Böyle bir sanatı tercih etmek, evinizi bir sanat eserine çevirmek anlamına gelecektir. Göz alıcı bir zemine sahip olacaksınız. Ayrıca eşsiz de bir eserin sahibi olacaksınız. Çünkü aynı geometrik desenleri aynı şekilde bir araya getirmek mümkün olsa da, ahşabın doğal deseni hiçbir zaman aynı şekilde yakalanamayacaktır. Bu sebeple evinize özel bir uygulama yaptırmış olacaksınız.

Marküteri parke, genellikle bir odanın boyutlarını vurgulama amaçlı uygulanır. Büyük alanlarda daha iyi sonuç verecektir çünkü daha geniş ve ihtişamlı bir hava yaratır. Renk tonlarının ve desenin seçilme süreci ise tamamen zevkinize kalmıştır. Çok sayıda ağaç türü bu amaçla kullanılabilmektedir. En sık kullanılanlar ise farklı renklere sahip olan akçaağaç, meşe, maun, ceviz, dişbudak ve merbaudur. Ayrıca ahşaba ek olarak mermer, fildişi, taş ve çelik gibi bazı farklı malzemeler de kullanılabilir.

Marküteri parke, sanatsal bakış açısı, uzmanlık ve ilgi isteyen bir konudur. Bu sebeple, işinin uzmanı kişiler ile görüşmelisiniz. Lazer teknolojisinin kullanımı ile en hızlı ve en iyi sonucu veren, her türlü sorunuzu cevaplayarak, size en iyi sonucu yaratacak olan Decor Ahşap ile görüşebilir ve eviniz için hayal ettiklerinizi anlatabilirsiniz. Böylece, hızlı bir şekilde göz alıcı bir parke uygulaması ile karşılaşabilirsiniz.

Marküteri parke fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.