ahsap-kupeste-korkuluk

Ev dekorasyonunun mükemmelliğini sağlayacak püf noktadır doğal dokunuşlar. Ahşap merdivenler ile evinize bu sıcak ve doğal dekorasyon detaylarını kolayca kazandırabilirsiniz. Ancak küpeşte ve tırabzan çeşitleri de en az ahşap merdiven kadar önemli dekorasyon detaylarıdır. Yapıldığı malzemeden, tasarımına, monte şekillerine kadar çok fazla düşünülmesi gereken noktası var bu işin.

Küpeşte malzemeleri, standart olabileceği gibi, özel ölçü ile de hazırlanabilmektedir. Sizin istediğiniz ölçü ve modelde üretim yapılabilmektedir. Özellikle ferforjelerde, kavisli dönüşlerde kullanılan malzemeler yontma işlemi ile özel olarak imal edilirler ve yerinde uygulanırlar. Merdiveninizin güzelliği küpeşte ile ortaya çıkmaktadır. Küpeştenin güzelliği ise dönüşlerde belli olmaktadır. Bu sebeple, dönüşlerde Decor Ahşap ’ın uzman ekibi, ustalığını konuşturmaktadır. Küpeşte imalatında çok sayıda ağaç çeşidi kullanılabilmektedir. Bu konu renk ve kalitesine göre tamamen tercihinize kalmakla birlikte, özellikleri sebebiyle size uygun olabileceği için işin uzmanlarından öneri almanızda fayda var. Merbau, Maun, Bamboo, Sapelli ve Meşe gibi çok sayıda ağaç çeşidi küpeşte imalatında kullanılabilmektedir. Her birinin rengi ve dokusu farklı olduğu gibi, fiziksel nitelikleri de farklılık gösterir. Her biri için farklı tasarımlar ideal sonucu verebilir.

Sonuç olarak işinin uzmanı kişiler ile görüşüp, doğru yönlendirmelere ihtiyaç duyarsınız bu süreçte. Karar verme sürecinden uygulamaya kadar size destek olacak Decor Ahşap ile iletişime geçerek, hem çeşitlilik hakkında bilgi edinebilirsiniz hem size uygun olanı tespit edebilirsiniz hem de harika bir uygulama ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.


Ahşap küpeşte fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.