desenli-parke-decor-ahsap

Evlerimize sanatsal bir hava kattığı gibi, geniş alanları daha da gösterişli hale getirmek için tercih edilen desenli parkeler, özel yapımlardır. Hem kişiye özel imal edilmiş olur hem de titiz bir şekilde ilgilenilmesi gereken bir konudur. Bu işleme hâkim ve tecrübeli kişiler ile çalışmak çok önemlidir. Size hem işlem hakkında bilgi verebilmeli, hem de tasarım ve malzemeler hakkında bilgi vererek sizi desenli parke tercihinizde yönlendirebilmelidir.

Desenli parke, çeşitli doku ve renklere sahip ahşapların, belli bir kompozisyona göre geometrik şekiller halinde kesilmesi ve birbirine eklenmesi ile bir bütünün oluşturulması işlemidir. Önceleri daha meşakkatli olan süreç, lazer kesimin kullanılması ile birlikte bugün, son derece kolay ve hızlı hale gelmiştir. Tabi bu durum, sizin de uzun süre parkelerinizi beklemenize gerek kalmadığı anlamına geliyor. Ayrıca yapılan desenli parke uygulamasının size özel olmasının sebebi ise aynı geometrik şekilli parçalar kesilip, aynı şekilde bir araya getirilmiş olsa da aynı ağaç dokusunun elde edilmesinin mümkün olmamasıdır.

Sizde geniş alanlarınızı, desenli parke uygulaması ile bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, tecrübeli ve işinin uzmanı bir ekip ile çalışmanız işin püf noktası olacaktır. Bu sebeple Decor Ahşap ile iletişime geçerek, en kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz. Decor Ahşap ekibi, desenli parke kararı verirken, seçim yaparken, tüm sorularınızı cevaplayıp, size destek sağlayacaktır. Sanatsal bir yaklaşım ve göz zevki ile sizi anlayabilecek, evinize uygun ve sağlam uygulama yapacak, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet için Decor Ahşap çok yakınınızda.

Desenli parke fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.