Detaya değer katıyoruz…

Evlerimize şık bir görünüm kazandıran ahşap merdivenler, Dublex ya da Triplex evlerin vazgeçilmezidir. Ahşabın doğal ve sağlam oluşu, etkileyici görünümü ve evlerimizi kusursuz bir şekilde tamamlayan güzel bir detay oluşu, ahşap merdivenleri çok cazip bir hale getirmektedir. İster modern ister klasik bir tarza sahip olsun, her çeşit eve uygun ahşap merdiven üretimi mümkündür. Evlerimizin şık detayı ahşap merdivenler, temelde iki gruba ayrılarak değerlendirilir. Birincisi, betondan yapılmış merdivenin, ahşap giydirme şeklinde, ahşap ile kaplanmasıdır. İkincisi ise tamamen ahşap kullanılarak sıfırdan imal edilmiş bir merdivendir. Ahşap merdiven denildiğinde bu iki çeşit akla gelmektedir. Bunun ardından bir de şekil sınıflandırması yapılır. Ahşap merdivenler, dönen merdiven ya da düz sahanlıklı merdiven olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Bu sınıflandırmaların değerlendirilerek, hangi tür yapılacağına karar verilmesi, fiyatın da netleşmesi için gerekli olan temel şarttır.

Ahşap merdiven modelleri, beton zemin bulunan tüm alanlarda sorunsuzca kullanılabilir. Ayrıca günümüz teknolojisi ve imkânları sebebiyle, artık eski bir sistem olarak kabul edilen vidalama sistemi pek kullanılmamaktadır. Daha çok bu amaç için üretilmiş özel yapıştırıcılar ve geçme teknikleri tercih edilmektedir. %100 doğal ağaç kullanılarak üretilen lamine sistemi kullanarak geniş bir renk yelpazesi oluşturulmuştur.

Decor Ahşap olarak, tecrübeli ekibimiz ile karar verme sürecinizde size destek sağlamaktayız. Sorunsuz ve zamanında hizmet gayesi ve müşteri memnuniyeti amacıyla, sizin için en iyi olan seçimi yapmanızı isteriz. Bu sebeple her aşamada desteğimizi sizden esirgemeyiz. Ahşap merdiven seçimini yaparken, ayrıca renk kararı vermek de en zor aşamalardan biridir. Geniş bir çeşitliliğe sahip olmamız sebebiyle, en doğru kararı verebilir, evinize yakışacak, dekorasyonunuza uygun bir ahşap merdiven sahibi olabilirsiniz.

Ahşap merdiven fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.